Kontakta oss på Energikontroll

Här hittar du all kontaktinformation till oss på Energikontroll. För akuta serviceärenden hittar du telefonnummer till våra olika kontor längst ner på sidan.

Medarbetare

Ola Ljung

Ola Ljung

VD

Direkt 0121-120 48
Epost ola@energikontroll.nu
Faxnr 0121-120 49

Henrik Thåström

Henrik Thåström

Planör/Försäljning/Elektriker

Direkt : 0121-12044
Epost henrikt@energikontroll.nu
Faxnr -

Carola Olsson

Carola Olsson

Administration/Ekonomi

Direkt 0121-120 45
Epost carola@energikontroll.nu
Faxnr 0121-120 49

Joakim Larsson

Joakim Larsson

Kyla / Ventilation

Direkt -
Epost joakim@energikontroll.nu
Faxnr -

Peder Hahne

Peder Hahne

Kyla / Ventilation

Direkt -
Epost peder@energikontroll.nu
Faxnr -

Mats Nordström

Mats Nordström

Ventilation

Direkt -
Epost mats@energikontroll.nu
Faxnr -

Viktor Ljung

Viktor Ljung

Kyla / VVS

Direkt -
Epost viktor@energikontroll.nu
Faxnr -

Johan Flyxén

Johan Flyxén

Elektriker

Direkt -
Epost johan@energikontroll.nu
Faxnr -

Stefan Pettersson

Stefan Pettersson

Kyla / Elektriker

Direkt -
Epost stefan@energikontroll.nu
Faxnr -

Karl Johan Tholander

Karl Johan Tholander

Kyla / Kyla

Direkt -
Epost kalle@energikontroll.nu
Faxnr -

Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Kyla / Kyla

Direkt -
Epost henrikn@energikontroll.nu
Faxnr -

Niklas Hård

Niklas Hård

Kyla / Kyla

Direkt -
Epost niklashard@energikontroll.nu
Faxnr -

Mattias Ljung

Mattias Ljung

Kyla / VVS

Direkt -
Epost mattias@energikontroll.nu
Faxnr -

Robin Kjellander

Robin Kjellander

El

Direkt -
Epost robin@energikontroll.nu
Faxnr -

Linus Petersson

Linus Petersson

Kyla/Värmepumpar

Direkt -
Epost linus@energikontroll.nu
Faxnr -

Kontaktformulär

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Din adress

Ditt telefonnummer

Ämne

Ditt meddelande

Hur vill du bli kontaktad?
EpostTelefonSMS

Våra kontor